مراکز خرید آنتالیا

بازار آنتالیا (Antaly Bazaar)

بازاری سرپوشیده است و انواع کالا نظیر صنایع دستی، انواع غذاهای ترکی، انواع جواهرات، شکلات ها و شیرینی جات ترکی مانند حلوا، باقلوا، چای سیب، لوکوم، شهد صنوبر، ادویه جات و اجناس چرمی ترک در این بازار به فروش می رسند. این بازار تاریخی به خاطر داشتن مغازه های متعدد، به خصوص جواهر فروشی هایش، معروف است. همچنین این بازار کفاشی ها و خیاطی های زنانه متعددی دارد.

ام ام ام مایگروس (MMM Migros)

فروشگاه زنجیره ای بین المللی سوئیسی است و در ساحل کونیالتی قرار دارد. این مرکز سوپر مارکتی بزرگ، فروشگاه های کوچک مختلف، رستوران، کافه و سینما دارد. این مرکز نیازهای روزمره شما را تامین می کند و اجناس مارک دار در آن فروخته می شود.

مرکز خرید دیپو (Deepo Outlet Center)

یکی دیگر از مراکز معروف آنتالیاست که حدود 80 مغازه و 15 رستوران دارد. تنها میدان اسکی روی یخ شهر، در این مرکز خرید قرار دارد. مرکز دیپو در بخش شرقی آنتالیا قرار داشته و ارزش دیدن را دارد.

بازار غذای سرپوشیده آنتالیا (Antalya Covered Food Market)

این بازار مواد غذایی در سال 1996 در مکان فعلی اش افتتاح شد. در این بازار، 760 مغازه و دفتر وجود دارد و مساحت 480 هزار متر مربع را در بر می گیرد. در این مجموعه شعب بانک ها، اداره پست، مکان های ورزشی، فروشگاه های غذا و میوه و سبزیجات دیده می شود.

مرکز تانساس /اچ (Tansas/h)

از بزرگ ترین فروشگاه های زنجیره ای ترکیه است و انواع غذاهای با کیفیت محلی و بین المللی را دارد. در طبقه دوم، لوازم منزل، پوشاک و کفش، لوازم برقی و لوازم آرایشی ترک و مارک های بین المللی وجود دارد.

 

دیگر مراکز خرید و سوپر مارکت های آنتالیا شامل کیپا، جی مال، مرکز خرید لورا، مرکز خرید ریل و مرکز خرید وایت ورد می شود.