آخرین تورهای مارماریس

تور مارماریس (Marmaris Tours)

راه سفرسال ها در زمینه تور مارماریس بهترین نرخ و بهترین خدماتبا پرواز های ایرانی و خارجی( قشم ایر، اطلس گلوبال، ماهان، آتا، معراج، آسمان، سان اکسپرس، تلویند )به شما مسافرین گرامی خدمت نموده است.

جغرافیای مارماریس (Marmaris Geography)

مارماریس، شهری بندری و مرکز گردشگری در ساحل مدیترانه است که در بخش جنوب غربی ترکیه، در استان Mugla و 22 کیلومتری جنوب شرقی کوش آداسی قرار دارد. این شهر در نقطه تلاقی دریای اژه و مدیترانه قرار گرفته و یکی از قدیمی ترین و پیشرفته ترین مناطق تفریحی ترکیه است.

آب و هوای مارماریس (Marmaris Weather)

مارماریس آب و هوای مدیترانه ای دارد: تابستان های آن گرم ومرطوب و زمستان های آن سرد و بارانی است. بین ماه های می و اکتبر احتمال بارش باران کم است. در تابستان ها ممکن است درجه حرارت به بالای 40 درجه سانتی گراد برسد. با توجه به بارش در ماه اکتبر، باز هم هوا گرم و آفتابی است و اغلب گردشگرها ترجیح می دهند که در اوایل پاییز به این منطقه بیایند، زیرا این موقع از سال هوا خیلی گرم نیست. زمستان های این شهر معتدل است و به ندرت یخبندان می شود. زمستان، فصلی بارانی است و اغلب این بارش ها بعد از ماه نوامبر می باشد. روزهای معدودی از زمستان ممکن است رگبار پدید آید که در مناطق سیل خیز منجر به سیلاب های شدید شود. بهترین زمان برای سفر به مارماریس ماه های می و اکتبر است. در این ماه ها، درجه متوسط هوا 25 درجه سانتی گراد است.

بازارهای مارماریس (Marmaris Markets)

در مارماریس بازارها و مراکز خرید متعددی وجود دارد که مهم ترین آنها عبارتند از:

Tansas Center/Gima Mall/Karakan Center/Mega Center

پارک ها و مناطق طبیعی مارماریس (Marmaris Parks)

Atlantis Water Park/Aquadream Water Park/Star Aqua Park