آخرین تورهای کوش آداسی

کوش آداسی (Kusadasi Tours)

راه سفرسال ها در زمینه تور کوش آداسی بهترین نرخ و بهترین خدماتبا پرواز های ایرانی و خارجی ( قشم ایر، اطلس گلوبال، ماهان، آتا، معراج، آسمان، سان اکسپرس، تلویند )به شما مسافرین گرامی خدمت نموده است.

جغرافیای کوش آداسی (Kusadasi Gepgraphy)

بندر کوش آداسی، شهری تفریحی و توریستی در ساحل شرقی دریای اژه و مرکز ساحلی منطقه ای به همین نام در استان Aydin است. کوش آداسی در 95 کیلومتری جنوب ازمیر و 71 کیلومتری شهر آیدین، مرکز استان آیدین، قرار دارد. کوش آداسی از اصلی ترین مراکز گردشگری ترکیه می باشد. کل مساحت شهر 264 کیلومتر مربع و ارتفاع متوسط شهر از سطح دریا حدود 11 متر است. این شهر و شبه جزیره Guvercin Ada بر روی خلیجی در دریای اژه قرار گرفته اند که یک سمت آن دریا و سمت دیگر آن کوهستان Kaz Dagi است. وقتی از دریا به این شبه جزیره نگاه کنیم شبیه به سرپرنده است، به همین دلیل نام این شهر از دو کلمه پرنده (Kus) و جزیره (Ada) اقتباس شده است. بندر کوش آداسی به خاطر نزدیکی به جزیره یونانی ساموس، برای گردشگران جذابیت بسیاری دارد.

آب و هوای کوش آداسی (Kusadasi Weather)

کوش آداسی، آب و هوای مدیترانه ای، با تابستان های گرم و زمستان های معتدل دارد و همین آب و هوای آن باعث جذب گردشگر در اغلب فصل ها می شود. این شهر در سال حدود 300 روز آفتابی دارد.

بازارهای کوش آداسی (Kusadasi Weather)

در کوش آداسی مغازه ها و بوتیک های متعددی نیز به چشم می خورند. همچنین برای خرید می توان به شهر ازمیر و بودروم نیز رفت. در هر جمعه، بازارهای فروش میوه و سبزی و در هر چهارشنبه، بازارهای فروش لباس، کفش و ... در این شهر برگزار می شود.

پارک ها و مناطق طبیعی کوش آداسی (Kusadasi Parks)

سه پارک آبی با استخرهای مواج و سرسره های آبی در نزدیکی شهر وجود دارند که دو تا از آنها در میان بزرگ ترین ها در اروپا هستند: پارک آبی آدالند در چهار کیلومتری شهر و آکوآفنتسی در بیست کیلومتری شهر و پارک آبی آکوآریزورت نیز در پنج کیلومتری شهر قرار دارد ولی به بزرگی دو پارک دیگر نیست. آکوآفنتسی و آکوآریزورت، جزو مجموعه هتل های خود هستند، ولی آدالند در هتل واقع نیست و فقط پارک است.

آب و هوا
0