آخرین تورهای کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور سنگاپور (Kualalampur SingaporeTour)

جغرافیای سنگاپور (Singapore Geography)

سنگاپور، جمهوری مستقلی است که در جنوب غربی آسیا، در جنوب شبه جزیره مالایی، بین 1/09 و 1/29 درجه شمالی و بین 103/36 و 104/25 درجه ی طول شرقی و 137 کیلومتری شمال خط استوا، در جنوب ایالت جوهور مالزی و در شمال جزیره ی ریائو اندونزی واقع شده است. سنگاپور با مساحت 710 کیلومتر مربع صد و هشتاد و هفتمین کشور دنیا و کوچک ترین کشور در جنوب شرق آسیا است. جمهوری سنگاپور متشکل از یک جزیره اصلی و حدود 62 جزیره کوچک تر است. جزیره اصلی، جزیره سنگاپور، پایتخت کشور سنگاپور است. بندر سنگاپور بزرگ ترین بندر آسیای جنوب شرقی محسوب می شود و دومین بندر آسیا و چهارمین بندر پر تردد دنیاست. از بندرهای دیگر سنگاپور می توان به بندر جارونگ اشاره کرد.

آب و هوای سنگاپور (Singapore Weather)

سنگاپور آب و هوای گرمسیری و جنگل های بارانی داشته و فصل مشخص و خاصی ندارد. دما و فشار یکنواخت، رطوبت بالا و باران فراوان از ویژگی های آب و هوایی سنگاپور است.

گردشگری سنگاپور (Singapore Tourism)

سنگاپور مقصد مسافرتی مشهوری است و گردشگری یکی از بزرگترین صنایع آن می باشد. در سال 2005 دولت جهت جذب گردشگران بیشتر تصمیم گرفت قمار بازی را قانونی کند و به دو هتل تفریحی کازینو اجاره دهد تا فعالیت خود را در جزایر سنتوزا و مارینای جنوبی گسترش دهند. همچنین دولت سنگاپور جهت رقابت با حریف های منطقه ای خود مانند بانکوک، هنگ کنگ، توکیو و شانگهای اعلام کرد که محیط شهر بایستی به وسیله ساختمان های تجاری و روشنایی به مکانی بسیار جذاب تبدیل شود. آشپزی نیز به عنوان جاذبه ی توریستی به شدت ترویج یافته است. به همین منظور جشنی با عنوان جشنواره غذای سنگاپور هر ساله در ماه ژوئیه برگزار می شود.

آب و هوا
0